Systém Apollon

Zdravotnický audiovizuální systém Apollon komplexně zabezpečuje sběr, zobrazení, živý přenos, záznam, parametrizaci, archivaci a zpracování audiovizuálních dat.

Je modulární a nabízí připojení ke všem dnes standardním kamerovým jednotkám. Zvládne i 3D obraz z nejnovějších endoskopů a chirurgických robotů pro miniinvazivní operace.

Umí přenos živého videa z operačního sálu na mobilní telefon nebo tablet buď odborného lékaře pro konzultaci nebo medika pro výuku, či do pracovní stanice primáře.

Telemedicína

Telemedicína je dálkový přenos lékařských informací prostřednictvím telekomunikačních technologií. Apollonem vidíte na operační sál. V reálném čase a dokonalé kvalitě.

 

Technologie

Apollon dokáže nahrávat audiovizuální data z operace nebo živě vysílat mezi operačními sály a ostatními prostory v nemocnici. 

 

Projekty

Dodávka přístrojů, konfigurace, instalace, uvedení do provozu a záruční i pozáruční servis. Projekty řešíme „se vším všudy“.

 

vývoj apollon

Technologie

Apollon je audiovizuální systém pro komplexní zajištění sběru, zobrazení, přepínání a zpracování audiovizuálních dat ve Full HD kvalitě mezi operačním sálem a ostatními prostory v nemocnici.

Přenos audiovizuálních dat do cílových míst, jako jsou například přednáškové místnosti nebo kanceláře je řešen on-line přes apNet síť. Archivace audiovizuálních dat je řešena přenosem v reálném čase po síti a ukládáním do video serveru. Jak v případě archivace, tak i v případě přenosu se jedná o přenos v reálném čase v maximálním rozlišení Full HD.

Na přenosový systém je možné napojit Full HD, HD nebo SD video zdroje jako jsou endoskopické, náhledové, přehledové, či speciální kamerové systémy. Součástí dodávky je panel s uživatelským rozhraním pro ovládání systému. V případě dodávaných pracovních stanic do kanceláří, jsou stanice vybaveni programovým vybavením pro celkové zpracování zaznamenaných dat, střih video nahrávek, výběr obrázků z nahraných dat a rychlou tvorbu prezentací a publikací.

Mobilní přístup pomocí aplikace na chytrém telefonu nebo tabletu umožňuje sledování živého Full HD video přenosu se zvukem a uživatelské ovládání systému. Jednoduše a intuitivně lze vybrat požadovanou lokaci v přehledu video přenosů. Implementovaný přehrávač nabízí vyhledání a přehrání videozáznamu z Apollon systému. Zabudovaná funkce videohovoru umožňuje komunikaci mezi vybranými místy v systému.