Systém Apollon

Zdravotnický audiovizuální systém Apollon komplexně zabezpečuje sběr, zobrazení, živý přenos, záznam, parametrizaci, archivaci a zpracování audiovizuálních dat.

Je modulární a nabízí připojení ke všem dnes standardním kamerovým jednotkám. Zvládne i 3D obraz z nejnovějších endoskopů a chirurgických robotů pro miniinvazivní operace.

Umí přenos živého videa z operačního sálu na mobilní telefon nebo tablet buď odborného lékaře pro konzultaci nebo medika pro výuku, či do pracovní stanice primáře.

Telemedicína

Telemedicína je dálkový přenos lékařských informací prostřednictvím telekomunikačních technologií. Apollonem vidíte na operační sál. V reálném čase a dokonalé kvalitě.

 

Technologie

Apollon dokáže nahrávat audiovizuální data z operace nebo živě vysílat mezi operačními sály a ostatními prostory v nemocnici. 

 

Projekty

Dodávka přístrojů, konfigurace, instalace, uvedení do provozu a záruční i pozáruční servis. Projekty řešíme „se vším všudy“.

 

vývoj apollon

Telemedicína

Telemedicína je dálkový přenos lékařských informací prostřednictvím telekomunikačních a informačních technologií. Telemedicína je součástí eHealth.

Apollon nabízí on-line živé vysílání videa z operačního sálu na mobilní chytré telefony a tablety, obousměrnou hlasovou konferenci, ukládání do PACS a další. Pomocí Apollon systému je vzdálená konzultace pro odborníka hračkou.

Filosofií systému Apollon je zpřístupnit obraz z lékařských kamer koncovému uživateli ve stejné kvalitě jakou vidí operující lékaři na operačních sálech v rámci nemocnice a jednoduchý způsob zpracování zaznamenaných videosekvencí a snadná příprava prezentací