O nás

Gatema Medical s.r.o. je tým zkušených lidí, kteří společně vytvářejí systém, pomáhají řešit projekty, jsou pro uživatele oporou a přinášejí stále něco nového do práce s multimédii ve zdravotnictví.

Dali jsme lékařům, medikům, expertům a studentům jedinečný audiovizuální nástroj, který dokáže v živém přenosu a v téměř dokonalé kvalitě zprostředkovávat i ty nejmenší detaily z náročných operací. Tak, aby každý lékař či medik měl možnost vidět pod ruce největším špičkám v oboru a nejvyhraněnějším specialistům. Pomáhat porozumět postupům, pochopit ještě detailněji všechny procesy lidského těla, sdílet know‑how, které pomáhá zachraňovat životy. 

Anglické „able to see“ znamená v první řadě schopnost vidět. A v druhé porozumět a pochopit. Oba významy se dokonale spojují ve chvíli, kdy přijde řeč na Apollon, naše vlastní dítko a významný projekt pro budoucí roky.

DĚLÍME SE S VÁMI O KAŽDÝ DETAIL.

gatema logo

Vývoj

Vývoj

Vývoj

Přístroje

Vývoj

Projektová řešení

Vývoj

Zákaznická podpora

vývoj apollon

Vývoj

Máme sehraný tým, odborné znalosti, jasnou vizi, silné zázemí i kapitál. Ale především mimořádnou touhu vytvořit něco skutečně inovativního.

Víme pro koho a jak vyvíjet, hledáme nejlepší cestu a nejvhodnější řešení. Pomáháme zlepšovat zdravotnickou péči, usnadnit práci lékařům i zdravotnickému personálu.

I díky tomu máme dnes v ruce technologické řešení, které přináší něco, co tu ještě nebylo. A každý den přemýšlíme, jak ho dál vylepšit.