O nás

Gatema Medical s.r.o. je tým zkušených lidí, kteří společně vytvářejí systém, pomáhají řešit projekty, jsou pro uživatele oporou a přinášejí stále něco nového do práce s multimédii ve zdravotnictví.

Dali jsme lékařům, medikům, expertům a studentům jedinečný audiovizuální nástroj, který dokáže v živém přenosu a v téměř dokonalé kvalitě zprostředkovávat i ty nejmenší detaily z náročných operací. Tak, aby každý lékař či medik měl možnost vidět pod ruce největším špičkám v oboru a nejvyhraněnějším specialistům. Pomáhat porozumět postupům, pochopit ještě detailněji všechny procesy lidského těla, sdílet know‑how, které pomáhá zachraňovat životy. 

Anglické „able to see“ znamená v první řadě schopnost vidět. A v druhé porozumět a pochopit. Oba významy se dokonale spojují ve chvíli, kdy přijde řeč na Apollon, naše vlastní dítko a významný projekt pro budoucí roky.

DĚLÍME SE S VÁMI O KAŽDÝ DETAIL.

gatema logo

Vývoj

Vývoj

Vývoj

Přístroje

Vývoj

Projektová řešení

Vývoj

Zákaznická podpora

vývoj apollon

Zákaznická podpora

Prodejem to nekončí. Pomůžeme Vám s instalací, zaškolíme vás i vaše kolegy. A jakmile si nebudete vědět rady nebo něco nefunguje jak má, zavolejte nám, naši servisní technici k Vám přijedou a dají vše do pořádku. Více nasloucháme a snažíme se porozumět co zákazník potřebuje.

Osobní přístup

Byznys přináší více možností přinést něco, co zlepšuje péči o pacienta. Přesto Vás naše čísla nepoloží. Obchodníci jsou také lidé a rozumějí, že lidské zdraví je nevyčíslitelné. Každý projekt, ba i ten nejmenší, si zaslouží osobní přístup.