O nás

Gatema Medical s.r.o. je tým zkušených lidí, kteří společně vytvářejí systém, pomáhají řešit projekty, jsou pro uživatele oporou a přinášejí stále něco nového do práce s multimédii ve zdravotnictví.

Dali jsme lékařům, medikům, expertům a studentům jedinečný audiovizuální nástroj, který dokáže v živém přenosu a v téměř dokonalé kvalitě zprostředkovávat i ty nejmenší detaily z náročných operací. Tak, aby každý lékař či medik měl možnost vidět pod ruce největším špičkám v oboru a nejvyhraněnějším specialistům. Pomáhat porozumět postupům, pochopit ještě detailněji všechny procesy lidského těla, sdílet know‑how, které pomáhá zachraňovat životy. 

Anglické „able to see“ znamená v první řadě schopnost vidět. A v druhé porozumět a pochopit. Oba významy se dokonale spojují ve chvíli, kdy přijde řeč na Apollon, naše vlastní dítko a významný projekt pro budoucí roky.

DĚLÍME SE S VÁMI O KAŽDÝ DETAIL.

gatema logo

Vývoj

Vývoj

Vývoj

Přístroje

Vývoj

Projektová řešení

Vývoj

Zákaznická podpora

vývoj apollon

Projektová řešení

Pečlivě dbáme, aby náš zákazník měl v každý moment jistotu v partnerovi, který mu dává neustále něco navíc.

Obvykle řešíme celý projekt koncepčně. Od analýzy, přes návrh, po dodávku, zprovoznění, proškolení a servis. Přitom se vždy přizpůsobujeme potřebám velikosti ambulance, kliniky nebo celé fakultní nemocnice.

A zároveň dbáme na to, aby i za sebedokonalejší technologií byl vždy a všude lidský přístup.